ENISA spustila výberové konania na post tímového koordinátora a vyslaných národných expertov

Agentúra Európskej únie pre sieťovú a informačnú bezpečnosť (ENISA) organizuje výberové konanie na obsadenie miesta TÍMOVÉHO KOORDINÁTORA pre tím digitálnych transformačných služieb. Hlavnou pracovnou náplňou na uvedenej pozícii je koordinácia aktivít v oblastiach informačných a informačno-komunikačných technológií vyžadujúcich vysokú úroveň kybernetickej bezpečnosti. Zodpovedá za manažment kvality pri poskytovaní širokého spektra IT služieb a iniciuje proces ich neustáleho zlepšovania.

Miesto výkonu práce: Atény, Grécko. Uzávierka prihlášok je dňa 30.04.2018. Bližšie informácie nájdete v nasledujúcom odkaze.

https://www.enisa.europa.eu/recruitment/vacancies/digital-transformation-services-team-coordinator

Agentúra ENISA tiež informuje o prebiehajúcom výberovom konaní na pozície VYSLANÝCH NÁRODNÝCH EXPERTOV, ktorých náplňou práce budú analytické, organizačné a publikačné činnosti v oblasti sieťovej a informačnej bezpečnosti: zber a vyhodnocovanie informácií o kybernetických incidentoch, príprava odporúčaní a organizácia workshopov a konferencií slúžiacich na prezentáciu výsledkov agentúry ENISA.

Miesto výkonu práce: Atény, Grécko. Uzávierka prihlášok je dňa 29.03.2018. Bližšie informácie nájdete v nasledujúcom odkaze.

https://www.enisa.europa.eu/recruitment/vacancies/seconded-national-experts-8


« Späť na zoznam