Stredoškoláci prihláste sa do súťaže v kybernetickej bezpečnosti

Občianske združenie AFCEA za podpory Národného centra kybernetickej bezpečnosti SK-CERT, usporadúva prvý ročník celoslovenskej stredoškolskej súťaže v kybernetickej bezpečnosti . Táto súťaž je určená pre študentov stredných škôl vo veku od 16 do 20 rokov. Registrácia v súťaži je bezplatná a môžu sa zapojiť študenti z akýchkoľvek odborov, akýchkoľvek škôl.
Súťaž pozostáva v rámci školského roka z troch kôl, pričom prvé dve kolá prebiehajú elektronicky. Súťaž prebieha od 15. novembra 2019 do 30. júna 2020.
Zaregistrovať sa môžete na stránke http://kybersutaz.sk/test.html, kde po kliknutí na tlačidlo „spustiť test“ budete presmerovaní na testovací portál, ktorý v úvodnej časti bude očakávať potvrdenie vášho veku a registračné údaje.
Následne sa už môžete pustiť do testovacích otázok prvého kola, ktoré preveria vaše znalosti z terminológie v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Registrácia a absolvovanie prvého kola súťaže je možné od 20. novembra
do 31. decembra do polnoci.
Pre tých najlepších budú pripravené vecné ceny, stretnutia s odborníkmi na kybernetickú bezpečnosť a návšteva tréningového centra kybernetickej bezpečnosti.
Všetky informácie a pravidlá súťaže nájdete na stránke http://kybersutaz.sk/dokumenty.html.
Všetkým súťažiacim prajeme veľa šťastia!


« Späť na zoznam